Felsefemiz

Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışındaki misafirlerimize özel ve kaliteli bir hizmet sunmak ; turlar,konaklamalar, transferler gibi tüm hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek; şimdiye kadar öğrendiğimiz ve benimsediğimiz değerler çerçevesinde yapılabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstermekte olacağız.

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 9.00 - 18.00 Pazar KAPALI

Latest News

    No posts were found.

+90 384 219 29 77

Pzt - Cmt 9.00 - 18.00 Pazar KAPALI

Top
kapadokya balayı Fırsat Paketleri – Capacity Travel
fade
3410
single,single-tour-item,postid-3410,mkd-core-1.0,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.0,voyage-ver-1.0,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-top-bar-light,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 
Capacity Travel / kapadokya balayı Fırsat Paketleri

kapadokya balayı Fırsat Paketleri

kişi başı

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTİYORUM
+905364261405

Bütçenize Göre
Balayı Paketinizi
Birlikte Hazırlayalım

Balayı Paketleri
Diğerlerinden farkımız otellerin “Standart” değil,
en üst kategorideki odalarını veriyor olmamız…

1

Dahil olan hizmetlerimiz:

✓ Jakuzili, Hamamlı, Şömineli odamızda 3 gece 4 gün konaklama

✓ Transferler. (Kapadokya Havaalanı, Kayseri Havaalanı ya da Nevşehir terminal gidiş-dönüş) ✓ Kahvaltılar. ✓ Öğle yemekleri. (Açık Büfe) ✓ Turlardaki profesyonel rehberlik hizmeti. ✓ Turlardaki müze, ören yeri ve yeraltı şehri giriş bilet ücretleri. ✓ 1 günlük Kapadokya Mavi Tur (09:30 -17:00)  (programın 2.günü) ✓ Turlarımız maksimum 12 kişilik klimalı lüks aracımızla bakanlık kokartlı profesyonel rehberimiz eşliğinde düzenlenmektedir. ✓ Kapadokya Balon Turu (Tercihli)

Balon Turu Hariç: 1490 TL

Balon Turu Dahil: 1990 T

* Paketlerimize ATV Turu, At Safari ve Türk Gecesi programı ekleyebilirsiniz.

Yer

Görüş Yaz

Konaklama
Yer
Yemekler
Fiyat
Ulaştırma
Ortalama