Felsefemiz

Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışındaki misafirlerimize özel ve kaliteli bir hizmet sunmak ; turlar,konaklamalar, transferler gibi tüm hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek; şimdiye kadar öğrendiğimiz ve benimsediğimiz değerler çerçevesinde yapılabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstermekte olacağız.

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 9.00 - 18.00 Pazar KAPALI

Latest News

    No posts were found.

+90 384 219 29 77

Pzt - Cmt 9.00 - 18.00 Pazar KAPALI

Top
Hizmetlerimiz – Capacity Travel
fade
3285
page,page-id-3285,page-template-default,mkd-core-1.0,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.0,voyage-ver-1.0,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
hizmet-balon

Balon Turu

Balon turu size havada geçireceğiniz en az bir saat sunar. Otelinizden sabah erken saatte alınırsınız, genellikle gün doğumundan
önce kalkış yerine varırsınız. Hafif bir kahvaltı yaparken, balonların şiştiğini görür ve balon uçuşu hakkında basit ve ana kuralları
öğreneceğiniz bir konuşmayı(briefing) dinlersiniz. Bu bilgilendirmeden hemen sonra balon turumuz başlayacak ve yavaşça
yükseleceksiniz. Kapadokyanın eşsiz manzaralarını çektiğiniz yüzlerce fotoğraftan sonra inişinizi gerçekleştirip şampanya ile bu
güzel turun kutlamanızı yapacaksınız.

hizmet-turkgecesi

Türk Gecesi

TÜRK gecesinde Türk dansözler, heyecan verici geleneksel kostümleri ve geleneksel dans figürleri ile sizlere bir şölen yaşatacaktır. Bunun ardından geleneksel halk oyunları ile eğlenceli bir gece sizleri bekliyor.

hizmet-ucak

Uçak Bileti

Şirketimiz THY, IATA ve özel havayollarının, iç/dış hat uçak bileti rezervasyonlarını gerçekleştirerek, en uygun uçuş ve ücret alternatiflerinden, koltuk rezervasyonuna kadar birçok kolaylık sağlamaktadır. Detaylı bilgi ve satın alma için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. leo.

hizmet-vip

VIP Transfer

Havaalanı transferleriniz ve turlarınız için otobüs, minibüs ve özel araçlardan oluşan filomuzla güvenli ve konforlu bir şekilde hizmet sunuyoruz. Detaylı bilgi ve örnek programlar için satış departmanımıza danışabilirsiniz.

hizmet-rehber

Rehberlik Hizmeti

Profesyonel, tecrübeli, dinamik ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı kokartlı rehberlerimizle yurtdışından gelen konuklarınızı, sizi ve çevrenizi en iyi şekilde ağırlayıp, Türkiye’nin eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri hakkında tercih edeceğiniz dilde ve şekilde bilgilendiriyoruz. Ayrıca fuar, seminer, kongre gibi etkinliklerde, size ve firmanıza en iyi şekilde yardımcı olacak tercümanlık hizmetleri sunuyoruz. Detaylı bilgi ve planlama için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

hizmet-vize

Vize İşlemleri

Yurtdışı seyahatleriniz için gerekli olan vize işlemleriniz, partnerlerimiz aracılığı ve CAPACITY TRAVEL takibi ile hızlı bir şekilde yürütülür ve işlemin her aşamasında size bilgi verilir.

hizmet-okul

Okul Gezileri

Geleceğimizi emanet edeceğimiz genç arkadaşlarımıza, profesyonel rehber ve lüks araçlarımız eşliğinde, ülkemizin ve dünyanın güzelliklerini keşfedebilecekleri geziler düzenliyoruz. Gruplara özel teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hizmet-seminer

Kongre ve Seminer

Profesyonel ekibimizle Türkiye ve Yunanistan başta olma üzere tüm dünyada: Ulusal ve uluslararası toplantı, kongre, seminer organizasyonları, Karşılama, ulaşım ve konaklama hizmetleri, Toplantı salonları, kongre merkezleri ve teknik ekipman hizmeti, Yemek, after party ve gala etkinlikleri, VIP şehir turu ve rehberlik, hizmetleri veriyor, sizleri ve konuklarınızı CAPACITY TRAVEL farkıyla en iyi şekilde ağırlıyoruz.